+421 948 065 776 info@twisk.sk

Strieborné zliatky a mince

Úvodná stránka Zliatky a mince

Chcem investovať do striebra, čo si mám zvoliť? 

Výber je dostatočný a záleží na tom, ako sa na svoju investíciu pozeráte. Pokiaľ sporíte sami pre seba, tak sa môžete rozhodnúť podľa vlastných preferencií. Dôležité ale je, aby ste sa zamysleli nad tým, či striebro, ktoré kupujete hodláte v krátkej dobe predávať, alebo má byť vašou investíciou v horizonte desiatok rokov. Ide totiž o to, že dnes je investičné striebro relatívne lacné, čo za 20 rokov vôbec nemusí platiť. Ak teda nakupujete investičné striebro po 500 a 1000 g, môže byť za 20 rokov jeho cena raz taká a z pohľadu likvidity budete deliť veľkú investíciu, čo nemusí byť výhodné. Naopak, ak zvažujete predaj investičného striebra v krátkom horizonte, je väčšia gramáž výhodnejšia s ohľadom na jeho nákupnú cenu.

Z čoho môžete vyberať? 

Strieborné investičné zliatky a tehly                                                     

Zliatok Argor Heraeus 20 g

Zliatok Argor Heraeus 1 oz

Zliatok Argor Heraeus 50 g

Zliatok Argor Heraeus 100 g

Zliatok Argor Heraeus 250 g 

Zliatok Argor Heraeus 500 g

Zliatok Argor Heraeus 1 000 g

 

Strieborné investičné mince 

Pri výbere investičných mincí ide len o osobné sympatie a vkus každého investora. V prípade spätného predaja mince nehrá žiadnu úlohu, z akej krajiny pochádza, alebo aký motív nesie. Jej hodnota je daná iba váhou a cenou za 1 oz.

 

Investičná strieborná minca 1,50EUR Philharmoniker 1 oz

 

Investičná strieborná minca 5CAD Maple Leaf 1 oz

 

Investičná strieborná minca 1AUD Australian Koala 1 oz

 

Investičná strieborná minca 1USD US Eagle 1 oz

 

Investičná strieborná minca 10Yuan China Panda 1 oz

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO STRIEBRA zdarma

Uvažujete o svojich investíciách a zvažujete investíciu do striebra, zlata alebo platiny? Než sa rozhodnete a než sa zídete s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej čiastky a akou formou je investícia do striebra vhodná. Ako by malo investičné striebro vyzerať a na čo si dať pri jeho nákupe pozor. Ponúkame školenie vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar sa tu neobjednáva ani nepredáva. Prihlásiť sa môžete pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO STRIEBRA?

Investícia do striebra je skvelou príležitosťou pre drobných investorov. Na investíciu do striebra nemusíte vynakladať tisíce eur a napriek tomu svoje úspory spoľahlivo zhodnotíte. Napriek tomu, že striebro nie je oslobodené od DPH, je jeho potenciál veľký. Vzhľadom na súčasnú podhodnotenú cenu striebra sa za desať rokov môžete tešiť na zaujímavý zisk. Ak uvažujete o investícii do striebra, nie je dôležité či sú to investičné zliatky alebo investičné mince. Obe majú rovnakú hodnotu. Napriek tomu, vďaka nízkej cene striebra sa oplatí investovať do väčších gramáží, čím ešte lepšie optimalizujete nákupnú cenu za uncu.

Zistiť viac