+421 948 065 776 info@twisk.sk

Sporenie do striebra - spoľahlivá investícia

Úvodná stránka Sporenie do striebra

Napriek tomu, že striebro nie je tak drahé ako zlato, možno aj do striebra sporiť a cieľové zliatky či tehly si postupne nasporiť. V prípade sporenia si potom klienti zvyčajne vyberajú gramáže od 250 g do 1000 g.

Ako sporiť do striebra? 

Sporenie do striebra je veľmi jednoduchý finančný produkt. Najskôr si zvolíte cieľovú čiastku od 4000 EUR vyššie. Potom si zvolíte gramáž do ktorej budete sporiť a nakoniec výšku mesačnej úložky. Mesačne môžete sporiť už od 25 EUR, horná hranica mesačnej úložky nie je obmedzená. Po dosporení jednotlivých zliatkov je zliatok okamžite váš. Nesporíte tak do žiadnych cenných papierov, ale rovno do fyzického investičného striebra.

Môžem sporiť do striebra aj rýchlejšie ako som plánoval? 

Sporenie do striebra je veľmi flexibilný produkt. Ak sa teda v priebehu sporenia rozhodnete pre vyššie mesačné úložky alebo jednorazové vklady, jednoducho si ich sami nastavíte vo svojom účte. Vďaka tomu naspoříte cieľový zliatok rýchlejšie.

Môžete tiež sledovať aktuálne ceny striebra a urobiť mimoriadny nákup mesačných splátok - zaplatíte v čase poklesu striebra väčšiu sumu, čo celkovo zlacní cenu na gram na dosporenom zliatku. Vďaka tomu nasporíte zliatok za výrazne výhodnejšie ceny.

Čím sa riadi cena striebra v momente nákupu?

Striebro na váš sporiaci účet nakupujeme v momente, kedy dorazí vaša platba na účet. V túto chvíľu sa striebro fixuje za aktuálnu cenu striebra na burze a táto suma je v striebre pripísaná na váš sporiaci účet. K svojmu účtu a jeho stavu máte online prístup 24 hodín denne.

Prečo je sporenie do striebra tak výhodné?

Striebro je spoľahlivým uchovávateľom vložených investícií. Jeho hodnota v čase sa nemení, naopak postupne rastie. V prípade striebra možno navyše očakávať ešte vyšší nárast hodnoty v čase než je tomu u zlata. Vďaka tomu je dlhodobé sporenie do striebra veľmi výhodným produktom. Navyše sa jedná o sporenie s najmenším poplatkom za vedenie sporiaceho účtu a ochranu peňazí pred vplyvom inflácie.

Ako začať sporiť do striebra? 

Máte záujem začať sporiť do striebra, alebo len potrebujete produkt viac predstaviť? Stačí vyplniť kontaktný formulár v pravom hornom rohu obrazovky a ozve sa vám konzultant, ktorý s vami všetko potrebné prejde a odpovie na všetky vaše otázky.

Neváhajte se na nás obrátiť. Radi všetko podrobne vysvetlíme a doplníme. Stačí vyplniť kontaktný formulár

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO STRIEBRA zdarma

Uvažujete o svojich investíciách a zvažujete investíciu do striebra, zlata alebo platiny? Než sa rozhodnete a než sa zídete s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej čiastky a akou formou je investícia do striebra vhodná. Ako by malo investičné striebro vyzerať a na čo si dať pri jeho nákupe pozor. Ponúkame školenie vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar sa tu neobjednáva ani nepredáva. Prihlásiť sa môžete pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO STRIEBRA?

Investícia do striebra je skvelou príležitosťou pre drobných investorov. Na investíciu do striebra nemusíte vynakladať tisíce eur a napriek tomu svoje úspory spoľahlivo zhodnotíte. Napriek tomu, že striebro nie je oslobodené od DPH, je jeho potenciál veľký. Vzhľadom na súčasnú podhodnotenú cenu striebra sa za desať rokov môžete tešiť na zaujímavý zisk. Ak uvažujete o investícii do striebra, nie je dôležité či sú to investičné zliatky alebo investičné mince. Obe majú rovnakú hodnotu. Napriek tomu, vďaka nízkej cene striebra sa oplatí investovať do väčších gramáží, čím ešte lepšie optimalizujete nákupnú cenu za uncu.

Zistiť viac